Anasayfa/

Companies and Brands

Deri ve Kimya Grubu

İskefe Deri

Bitmiş deri de dahil olmak üzere, her türlü deri üretimi için 465 bin metrekarelik üretim kapasitesine sahip 7 farklı üretim tesisine sahip olan İskefe Deri’nin genel müdürlüğü ve ana üretim tesisi İstanbul'da bulunmakta; Bursa, Gerede ve Niğde’deki üretim tesisleri ile çevreye duyarlı, her zaman daha üst kaliteyi hedefleyen genç ve dinamik kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir

Tasarımda deri klasiklerinin merkezinde yer alan İskefe Deri, pek çok öncü markaya deri tedarik ederek, onların yeni ve kullanışlı ürünler tasarlamasına olanak sağlar.

Ana üretim alanı yüzlük ayakkabı derisi üzerinedir. Özellikle ayakkabı ve çanta üretiminde kullanılan deri konusunda uzmanlaşmış olan İskefe Deri, askeri ayakkabılar ve iş ayakkabıları için de deri üretirken; süet üretiminde de yüksek kapasitesi ve kalitesi ile öne çıkmaktadır.

İskefe Deri, ilgili endüstrilere dayanıklı ve yüksek performanslı derileri üretmeye odaklanmıştır. Bu amaçla performansını iyileştirmek, kalitesini artırmak ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına her gün daha çok çalışmaktadır.

Tasarımda Değişmeyen Deri Klasikleri

İskefe Deri, tasarımı merkezine alan birçok global markanın ana tedarikçisi konumundadır. Deri üretiminde en yüksek kaliteyi korumak ve her geçen gün daha da artırmak için çalışmalarına durmaksızın devam eder. Çevre bilinci ile müşteri memnuniyetini ve beklentilerini en önde tutar.

Çevre

İskefe Deri; çevreyi koruyan etik ve bilinçli kurumsal seçimleri, yüksek standartları destekleyen kurumsal yapısı ve profesyonel çalışanları sayesinde sayısız sistem ve ürün sertifikası almıştır.

LWG Gold Sertifikası, bu sertifikaların en önemlilerinden biridir.


Derivative

Önceliği İskefe Holding bünyesinde bulunan şirketlere hammadde tedarik aşamasında ve teknik konularda destek olmak olan Derivative Deri ve Kimyasalları, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı müşterilere yönelik katma değeri yüksek inovatif ürünler üretmek ve bu ürünlerin satışını gerçekleştirmek hedefiyle 2019 yılında kurulmuştur.

Derivative, uluslararası platformda tanınan, farklılık yaratan ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiş; sektörde yeniliklere öncelik etmeyi, müşteri memnuniyetini, güvenilirliği ve sadakati ilke edinmiştir.

Bizimle ilgili en güncel haberleri kaçırmamak için

E-POSTA ADRESİNİ KAYDET