13.08.2021

Naturegen Kolajen, “Yılın En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü” seçildi!“Kolajenden gelen güzellik” sloganıyla yola çıkan Naturagen Kolajen, bu yıl 7’ncisi düzenlenen “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri”nde Beauty Assist şase ürünüyle “Yılın En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biri olan Watsons’ın düzenlediği 7’nci Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri sahiplerini buldu. 25 farklı kategoride yapılan oylama sonucunda Naturagen Kolajen’in Beauty Assist şase ürünü “Yılın En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü” kategorisinde ödül aldı.

Vücudun doğal kolajen üretimine destek oluyor

Hidrolize Kolajen, Hyalüronik Asit, Biotin, Koenzim Q10, Vitamin B, Vitamin B6, Vitamin C ve Vitamin E içeriği ile cildin daha iyi nemlenmesini sağlayan Beauty Assist serisi, vücudun doğal kolajen üretimine de destek oluyor. Optimum cilt yapısını ve sağlıklı cilt görünümünü destekleyen Beauty Assist, toz ve sıvı olmak üzere iki farklı formda sunuluyor. 7, 14, 30’ar adetlik tek kullanımlık şaseler şeklinde sıvı olarak tek seferde içilen Beauty Assist, 40 ml’lik 15’li shot şişeler ile tüketilebiliyor. Beauty Assist, yeşil elma aromalı toz formu ve şeftali aromalı sıvı formu ile farklı aromalar deneyimlemek isteyenlere birbirinden lezzetli aromalar sunuyor.

Sağlıklı yaş almak ve doğal cilt görünümünü geri kazanmak isteyenleri farklı aromalarda tablet, tek içimlik sıvı, toz şase, toz ve bar formları ile buluşturan Naturagen Kolajen şeker, gluten ve renklendirici içermiyor.


Bizimle ilgili en güncel haberleri kaçırmamak için

E-POSTA ADRESİNİ KAYDET