25.09.2020

İskefe Holding’den Naturagen Kolajen atağı


Yaşam kalitesini arttıracak çözümler üretme misyonuyla hareket eden ve vizyoner bakış açısıyla getirdiği yeniliklerle 63 yılı geride bırakan İskefe Holding, 100% yerli üretim olan Naturagen Kolajen markasını hayata geçirdi.

Bünyesinde yedi Deri Fabrikası, Jelatin Üretim Tesisi, Protein Üretim Tesisi, Kolajen Hidrolizat Üretim Tesisi, AR-GE Merkezi ve Test Laboratuvarları bulunan holding; bu alanlardaki deneyimini kolajen üretiminde de kullanmaya başladı. Cirosunun 10%’unu AR-GE çalışmalarına ayıran şirket, inovasyon ve yüksek teknoloji odağıyla medikal alanlarda faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda markaları arasına eklediği Naturagen Kolajen ile tüketicilerine sağlıklı güzellik için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Naturagen Kolajen ürünleri, içeriğindeki kolajen ile cildin doğal nemlenme ve yenilenme fonksiyonlarını, iskelet sisteminin ise normal fonksiyonlarını destekliyor. Böylece güzelliği ve sağlığı doğal olarak korumaya yardımcı oluyor.

Hyalüronik asit, Biotin, Koenzim Q10 ve çeşitli vitaminlerden oluşan doğal ve zengin bir içeriğe sahip; şeker ve glüten içermeyen tüm Naturagen Kolajen ürünleri, günlük beslenme rutinine kolayca dahil edilebiliyor. Marka aynı zamanda ürünlerde kullanılan doğal tatlandırıcı Stevia bitkisi ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Üç farklı segmentteki ürünler, 79 TL’den başlayan fiyatlarla naturagen.com.tr, seçkin eczaneler, ulusal market ve kozmetik zincir mağazaları ile e-ticaret kanallarında satışa sunuluyor.

Naturagen’den, kolajen desteği için 3 farklı ürün serisi:

Tablet, tek içimlik sıvı, toz saşe ve toz formlarıyla sağlıklı güzelliği tüketicisiyle buluşturan marka, tüketicileri için üç farklı seri hazırladı.Health Assist serisi; içeriğindeki Hidrolize Kolajen, Vitamin C ve Hyalüronik Asit ile cildin ve iskelet sisteminin doğal kolajen üretimine destek oluyor. 220 gramlık kutuda toz halinde sunulan, suda çözünebilir formdaki Powder Health Assist doğal limon aromasına sahip ve Stevia bitkisiyle doğal olarak tatlandırılıyor. Spor yapanlar ve sağlıkla yaş almaya önem verenlere tavsiye edilen Health Assist ferah aromasıyla tercih ediliyor. 

Hidrolize Kolajen, Hyalüronik Asit, Biotin, Koenzim Q10, Vitamin B, Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin E içeriği ile cildin daha iyi nemlenmesini sağlarken dokuların yapılanmasına ve kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına destek olan Beauty Assist serisi optimum cilt yapısını ve sağlıklı cilt görünümünü destekliyor. Beauty Assist, toz ve sıvı olmak üzere iki farklı formda sunuluyor. 7’li, 14’lü, 30’lu tek kullanımlık saşeler şeklinde ve sıvı olarak tek seferde içilen 40 ml’lik 15’li Shot şişeler ile tüketilebiliyor.

Marka ayrıca içeriğindeki Hidrolize Kolajen, Hyalüronik Asit, Biotin, Çinko, Vitamin B6, Vitamin C ile canlandırıcı etkisi olan 30 tabletlik Life Assist serisini sunuyor. Yetişkinlerin günlük gıda takviyesi olarak iki tablet alması tavsiye ediliyor.

Naturagen Kolajen, aynı zamanda kolajenli, meyveli iki ayrı lezzette proteinli barı da beğeniye sundu. 5000 mg hidrolize kolajen içeren Muzlu ve Tarçınlı Kolajen Proteinli Bar ile Ahududulu Kolajen Proteinli Bar da kolajen ve protein desteği vermesinin yanı sıra lezzetli ve sağlıklı birer atıştırmalık olarak ürün gamında yer alıyor.

Doğal güzel Çağla Şıkel ile reklam filmi

Tüketicilerin kullanımına sunulan Naturagen Kolajen ürünlerinin tanıtımı için cildine, vücuduna; dolayısıyla kendine çok iyi bakan ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken Çağla Şıkel ile yeni bir reklam filmine imza attı. Naturagen Kolajen reklam filmi 18 Eylül Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda ve çok yakında da TV’de yayında olacak.

Bizimle ilgili en güncel haberleri kaçırmamak için

E-POSTA ADRESİNİ KAYDET